| MihaicaDan a întrebat:

Ce as putea sa-i fac la un laptop cu windows 8sa se deschida mai repede? De vreo luna pana se deschide 5 minute scrie prepairing your windows... memoria este goala(il foloseste doar pentru internet) cu ce program as putea sa-l fac?

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

S-ar putea sa ai un virus in el si sa il ingreuneze, stiu ca windows 8 este foarte bun si este printre cele mai bune windows-uri deoarece se spune ca se deschid in medie de 3-4 secunde, deci la tine este o problema, eu zic sa il reinstalezi si sa iti instalezi un antivirus bun!

2 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

De cat timp ai laptop-ul si cand ai reinstalat windows-ul ultima data?

| MihaicaDan explică (pentru Predator30):

4 luni... nu l-am mai reinstalat...

| Predator30 a răspuns (pentru MihaicaDan):

S-ar putea sa ai un virus in el si sa il ingreuneze, stiu ca windows 8 este foarte bun si este printre cele mai bune windows-uri deoarece se spune ca se deschid in medie de 3-4 secunde, deci la tine este o problema, eu zic sa il reinstalezi si sa iti instalezi un antivirus bun!