| RaduEmanuel a întrebat:

Ce bonusuri bune sa imi fac la iteme pe metin2 tenerife ca sa fiu smecher si sa pot da duele cu aia sa nu ma omoare din prima? Si de unde fac rost de aura? Nu imi apare la skilluri pe V, si sunt warrior. Merci pentru ajutor! Daca va jucati si voi metin2 tenerife, nickname-ul meu este R3aDy, daca ma gasiti puteti sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, esti nou pe acest joc cred..aura o iei de la invatatori, Iteme faci asa sa rezisti bine la batai pui PV (Cat e max pe sv) 15SABIE/15PUMNAL/15MAINI/15SAGETI...precizez, sa le faci cu switchbot, si daca vrei dmg mai mare la batai fa mental nu aura..iti urez mult noroc

| RaduEmanuel explică (pentru Alexuţ02):

Da sunt incepator. Poti daca te rog sa imi zici ce e chestia asta cu 15sabie/15pumnal etc si cum fac mental? Daca joci si tu metin2 pe serverul tenerife sa ma cauti ca ma cheama R3aDy.

1 răspuns: