| Fifa13 a întrebat:

Ce jocuri ar putea merge pe acest laptop http://www.flanco.ro/......eedos.html as dori mai multe sugestii, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

La pret, laptopul este foarte ok la ce configuratie are. Cat despre jocuri, duce majoritatea noutatilor aparute pana in prezent, dar nu te gandi ca merg pe rezolutii mari, multe dintre ele le vei juca pe low. Cel mai nasol este ca in maxim 30 minute de gaming pe acel laptop, deja trebuie sa iesi din joc pentru ca se incalzeste foarte tare. Asa-i un laptop! happy

Bft!