| oNaDy a întrebat:

Ce jocuri as putea juca pe un laptop de 1.7 ghz 1 gb ram si placa video intel de 256 fara hardware t&l? Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Nu ai prea putea juca prea multe :|. Nici prea multe detalii nu ne-ai dat despre placa video Intel (Intel care? Intel GMA HD? Intel GMA x3100? etc).
Ca idee: http://forum.computergames.ro/......chment.php
Ar trebui sa-ti mearga jocurile pana in 2007 (dar cu setarile grafice in low!)

PS: Daca-i vorba despre un netbook, ia-ti gandul de la jocuri deoarece nu o sa prea poti juca jocuri pe un netbook.

bafta :)

2 răspunsuri:
| oNaDy explică:

Este vorba de o placa Intel GMA 3150 ...si da este vorba de un netbook!

| jurnalistu a răspuns:

Gta 3, cs 1, 6 si nfs underground