| Ionutz_9325 a întrebat:

ce jocuri as putea juca si eu pe un pc cu AMD Sempron(tm) 2400+, MX, 3DNow,~1.7Ghz...1024 RAM... Placa video RADEON 9200 PRO Family 256 MB va rog nu conteaza ce jocuri sa fie cat mai lungi si faine va multumesc

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Tomb Raider Underworld, World of Warcraft, Metin2, Cabal, Farmerama, Legacy of Kain

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Samson nu cred ca merg nici jumate din alea.
Singurele care o sa-ti mearga sunt cele dinainte de 2002. Half-life 1, Counter-Strike, Serious Sam 1, Serious Sam Second Encounterer, Will Rock, Return to Castle Wolfenstein, Quake 1/2/3, Jazz Jackrabbit, poate si GTA3 si World of Goo.

| monstrulet a răspuns:

Placa video e mai slaba decat ramu.

| SamSon a răspuns:

@monstrulet Metin2, Cabal, Farmerama merg garantat 100% eu am 500 mb ram si imi merg fara lag. deci iti dai seama ca la 1gb pe care il are nu are nici un fel de probleme, iar pentru. celelalte merita sa incerce happy

| Ionutz_9325 explică:

De fapt monstrulet imi merg toate si fara lag si de la SamSon si de la tine si joc si GTA san Andreas fara lagwinking...si counter Strike source