| jocuriAB a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe calculator cu urmatoarele specs. procesor Intel Celeron 1gb ram si placa video integrata Intel(R) G33/G31 expres chipset family? Rog seriozitate si dau FUNDA.

2 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

Nu poti juca mai nimic, poate Far Cry 4 laughing Glumesc. Este prea slab, procesorul si cam tot

| Focus11 a răspuns:

Foarte slab calculatorul dar ti-ar merge San Andreas, Vice City, Call of Duty 2, The SimS si NFS Porsche dar nu pot zice ca iti vor rula la maxim.