| AmbroAndrewszz a întrebat:

Ce jocuri stiti pentru un calculator slab cu placa video Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family, procesor Intel(R) Celeron(R) CPU E3400 @ 2. 60GHz, 2Gb Ram?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa testezi aici ce jocuri iti merg:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| perladunarii a răspuns:

Salut, poti incerca nfs-uri mai vechi, le poti lua descrescator(underground 1 si 2 sigur iti merg), pana ajungi la unul care merge, poti incerca gta 3, diablo 2 iti va merge sigur! Mai sunt jocuri dar nu imi vin mie acum, poate te mai ajuta cineva!

| kingD0G a răspuns:

Manhunt
Jazz Jackrabbit 1 si 2
DOOM
Return to Castle Wolfenstein
ShadowMan
SimCity 2000
Postal
Grand Theft Auto 3, Vice City si San Andreas
Total Overdose
True Crime Los Angeles
Re-Volt

| Quman3232 a răspuns:

Incearca Metin2 oricare vrei Gta san vice citi 3...