| TrolFrezze a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati la placa mea video: AMD RADEON HD 7750 DDR5 1GB.
Doar spuneti-mi nu va ingrijorati de memorie sau altele. Nu conteaza categoria. Multumesc Anticipat SALUT!

Răspuns Câştigător
| anonym012 a răspuns:

Fifa 2010, fifa 09, gta san andreas pe AMD RADEON HD 7750? Nu vreau sa te jignesc prietene dar sunt cam invechite jocurile aste, plus ca placa aia video e facuta pentru a rula jocuri noi 2013, gen:Call of Duty Black Ops 2, Battlefield 3, Fifa 2014, Sniper:Ghost Warrior 1, 2, Far Cry 3, Max Payne 3 etc. Fara suparare!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat