| InvincibleKillZ a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pe laptopul acesta ( sa fie shooter first person, football, races, survival, horror, si ar fi dragut sa fie multiplayer :3): http://www.emag.ro/......DJ7CMYBBM/

Răspuns Câştigător
| GeorgeHilgard a răspuns:

Sa nute astepti sa joci Assassin's Creed pe el....Ar merge asa:

-CS:GO(shooter)
-Need for Speed(cam toate seriile)
-Minecraft
-PES(pana in 2013, daca il fortezi)
-Fifa(maxim pana in 2012)
-CS 1.6(vechi rau de tot)
-Dota 2 si 1
-League of Legends
-Second Life
-Sims(pana la Sims 3)
-Euro Truck Simulator 1(poti incerca si 2)
-Terraria
-GTA Vyce City(Vezi daca nu merge si GTA 3 SAU San Andreas)

Daca vrei sa iti mearga perfect, incadreaza-te cu jocuri pana in anul 2014 care nu necesita grafica ultra puternica.

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Mai bine iti spun ce jocuri nu poti sa joci.
Cum ar fi:
Fallout 4
GTA V
Assassin's Creed Unity, Syndicate
Quantum Break
Rise of the Tomb Raider
Seria Saints Row

Mai sunt cateva dar in mare parte o sa iti functioneze jocurile, atat timp cat joci pe cele noi aparute la o rezolutie de 1280x720 si setari grafice minime.

Procesorul este slabut dar nu chiar asa slabut, placa video la fel.

| Andrei_Zings_2000 a răspuns:

Din pacate nu ai un laptop cine stie ce sa suporte anumite jocuri... joaca si tu cs go