| qFloriN a întrebat:

ce jocuri stiti pentru urmatoarea configuratie, cele mai bune primeste funda.
Configuratia : Procesor Amd Althon x2 dual core 6000+ 3.00 ghz
Ram : 3gb
Placa video : Nvidia 630 1gb ddr3.
Pe pc mi-au rulat jocuri la high precum Assassin's Creed Revelation, Mafia 2, Crysis 3 etc.

Răspuns Câştigător
| andreasnemes a răspuns:

Salut Incearca
Battfield 3, 4 bad company 2
Call of duty modern warfare 1, 2, 3 black ops 1, 2
Gta 4, 5
Assasin Creed toata seria
Need for speed toata seria
Dead space 1, 2 si nu stiu daca merge 3
Hitman toate seria
Fifa/pes oricare
Star wars toata seria
Far cry 1, 2, 3
Hard truck toata seria
Medal of honor toata seria
sims 2, 3
cam ata stiu Funda?

2 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

PC COMPATIBILITATE JOC
Pentru a afla daca pc-ul tau e compatibil pentru joc intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie jocul in prima fereastra sau cauta-l in a doua fereastra (ai o sageata - clik in dreapta la fereastra)
apoi click pe "Can you run it?". In final ai sa observi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau sau nu! (nota :daca iti cere sa instalezi Java instaleaza) Bafta!

sau:Detalii componente pc START > RUN>Dxdiag mai este si msconfig si cmd iar in cmd scrii systeminfo - vei afla componentele pc-ului tau!

| TnT123 a răspuns:

Tomb Rider
Hitman
Fifa 14
Nfs rivals, The Run, Most Wanted 2012
Battlefield 3, 4
Call of Duty black ops 2, 1 si modernwarfare 2, 3
Prototype
Darkness
Sleeping Dogs
Company of Heroes 2
Assassin's Creed 3 si Black Flag
Last Planet
L.A Noire

Funda?