| TheAceman a întrebat:

Ce parere aveti despre Dishonored (primul)? Dar despre Splinter Cell Blacklist?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Dishonored chiar merita, e un joc facut extrem de bine, gameplay ul nu te plictiseste, la un moment dat spre final devine foarte greu, cel putin pentru mine a fost, dar e un joc care chiar merita, inca nu am incercat dishonored 2, o sa il incerc incurand. Legat de Splinter Cell Blacklist nu am jucat, deci nu mi dau cu parerea.

4 răspunsuri:
| AstroNoot a răspuns:

Dishonored e bestial.E unul dintre putinele jocuri care m-au facut sa le joc de mai mult de 10 ori. Povestea e extraordinara, la fel si gameplay-ul. Dishonored 2 e si mai si.

| TheOneTime a răspuns:

2 jocuri foarte bune, cu grafici de asemnea. Daca ai un PC cel putin decent le poti rula cu usurinta.

| TheAceman explică (pentru TheOneTime):

Deci merita sa le iau pe amandoua? Ca eu m-am gandit sa-mi iau Dishonored ca daca-mi place il iau si pe Dishonored 2

| TheOneTime a răspuns (pentru TheAceman):

Poti sa le iei pe amandoua, cine te opreste?

| AlexDFY a răspuns (pentru TheAceman):

Dishonored chiar merita, e un joc facut extrem de bine, gameplay ul nu te plictiseste, la un moment dat spre final devine foarte greu, cel putin pentru mine a fost, dar e un joc care chiar merita, inca nu am incercat dishonored 2, o sa il incerc incurand. Legat de Splinter Cell Blacklist nu am jucat, deci nu mi dau cu parerea.