| XxFrexXx a întrebat:

Ce spuneti mi-ar merge GTA V pe:
Intel Pentium B980 2.4 GHZ
4 Gb Ram
Placa video nVIDIA GEFORCE 610M 1 Gb

Răspuns Câştigător
| Anonymous744 a răspuns:

Din cate vad eu, ai un pc slab deci s-ar putea sa iti mearga totul pe low la vreo 20/30 fps, acum depinde pe cati biti e windows-ul deoarece daca e pe 32 biti, jocul nu va putea rula, el are nevoie de 4 GB (FIX sau MAI MULT ) iar daca windows-ul este pe 32, el vede numai 3.92 Gb Ram ( sau undeva pe acolo ) deci nu il vei putea deschide.

Funda?

2 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Hm. nu prea
Sau chiar daca iti va rula, tot Low foarte scadat
Dar parerea mea este sa nu iti cumperi joc sau sa dai banii pe el pentru ca nu iti va rula bine... ai performante destul de mici pentru cat necesita jocul

| XxFrexXx explică (pentru Kreefy):

Dar pe low as reusii sa il rulez?