| Iunix a întrebat:

Ce trebuie să fac ca să nu mai sară ținta atunci când joc Counter Strike? Îmi trebuie cod sau trebuie să scriu niște comenzi în consolă? ( Am Counter Strike Warzone )

5 răspunsuri:
| JokerDeaD a răspuns:

Poti sa faci tinta sa nu se mai largeasca. Pentru asta ai nevoie de un cod pe care il scrii in consola.

bind "l" "cl_lw 1 "
bind "p" "cl_lw 0 "

Apoi cand intri pe un anumit server tine apasat CTRL si apasa "l" si apoi "p" apoi te ridici si tinta ramane de parca ai tine apasat pe CTRL.
Dai si un click aici daca vrei > http://xtreme-cs.forumotion.com/t23-cum-sa-iti-faci-tinta-mica-la-cs

| VladyXR a răspuns (pentru JokerDeaD):

Cl_lw 0 e setare ilegala si poti primi ban permanently cu servele Vac.

| JokerDeaD a răspuns (pentru VladyXR):

Nu stiam asta, dar mereu m-am jucat asa si niciodata nu am primit ban big grin

| VladyXR a răspuns (pentru JokerDeaD):

Am zis pe servele Cu VAC

| JokerDeaD a răspuns (pentru VladyXR):

Ok.