| X3N1L a întrebat:

Salut TPU
cine imi puteti da si mie un server de minecraft gata facut cu comenzi si toate cele?
dau funda celui care imi da

Răspuns Câştigător
| Reznov a răspuns:

Http://minecraftservers.net/ Toate sunt gata facute,au comenzi,si constructii ca orase, magazine, etc.Alege unul din servarele diamant pentru.ca sunt cele mai tari (NU trebuie sa platesti pentru servare de diamant! cei care le-au facut au dat bani ca sa fie puse servarele lor in categoria diamant).Ai putea sa il incerci chiar pe primul Lostcraft (tipi yogcast care il sponsorizeaza sunt celebri pentru videovlipurile lor realizate in minecraft au milioane de vizualizari pe youtube). Happy mining'n'crafting!

| razvan0723 a răspuns (pentru Reznov):

Reznov... k si eu am probleme cu severele de minecraft. Am intrat la tine pe link si nu imi da nicaieri Download.

1 răspuns: