| anonim_4396 a întrebat:

cine imi spune un metin2 privat misto in care sa faci lv repede fara hamachi?

7 răspunsuri:
| danny15 a răspuns:

Iti recomand metin2 adventure level maxim 255 cresti repede poti face multi bani repede, are harti custom, cu arme custom monstri custom pur si simplu the best incercal

| virusxxx112 a răspuns:

Mt2 mondial pe serverul [Ulra Fun (Astasia)], MT2 Hammer, Metin2 FUN si mai sunt da imi e lene sa le scriu.

| sergiuk11 a răspuns:

InstinctMt2 apollo mt2! Te rog fundita

| alexwwww a răspuns:

Mt2 paradise mt2 evolution mt2 eternity

| WikiWikiBOY a răspuns:

Lunaris Mt2 SITE: lunaris-online.org lv maxim 255, epice, rate 350 (exp si yang)mentenanta...si cam mult bugg... totusi ti-l recomand

| chio97 a răspuns:

We iti zic eu este super tare mc:193.84.64.65 iar siteu e www.4colorsmt2.ro plzzz intra este un sv tare dar nu sunt prea multi payeri:((

| Eo_9012 a răspuns:

Metin 2 united e cell mai grozav si ai la yang la greu vrei cont de 80 hai ia id asta si tiil dau eu da nu metin 2 united us ci metin 2 united normal funda plz