| NotBad a întrebat:

SALUT TPU! Cine imi zice si mie niste servere de samp roleplay care sunt deschise din 2013 sau care sunt nou deschise si care sa se castige bine la joburi, factiuni si casele si masinile sa fie destul de ieftine. Cel mai bun primeste FUNDA!

10 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Sa-Mp progame, suntem in cautare de staff+avem factiuni, joburi din care puteti castiga usor+eventuri zilnice, va asteptam la 93.119.26.236:7777.

| NotBad explică (pentru MytzaMytz):

E cam gol. nu crezi? straight face laughing

| MytzaMytz a răspuns (pentru NotBad):

Pai da, dar daca nu iti place incearca vibeplay.

| nimrod31 a răspuns:

HostName:.: KenT-Zone :.|~RolePlay~| [0.3z]
Address: 46.102.116.64:7777
Players: 1 / 150
Ping: 27
Mode: •™ KenT-Zone Gameing v2.8A ™•
Map: • LS || LV •
http://46.102.116.64:7777/
e un server nou nout si la 10 on dam lideri,helperi,admini...
FACTIUNI:MAFIILE(TOATE),ARMATA ROMANA,POLITIA ROMANA,NG, HITMAN, FBI ETC...
SE CAUTA MEMBRII SI LIDERI PENTRU TOATE FACTIUNILE...
E UN SERVER FOARTE FRUMOS...NOU DESCHIS...
INTRATI SI CONVINGETI-VA SINGURI...

| grunzu69 a răspuns:

RPG.VibePlay.ro
Maine data de 8/08/2014 se va da WIPE.Hai si tu, si vei avea sansa la staff/lideri + organizam un concurs pe forum unde poti castiga moderator/designer/g-mod etc. Hai si pe cel mai tare servar!

| MrWhite a răspuns:

Astazi, 11/10/2013, ora 20:00 serverul de samp roleplay Zendy, ce dispune si de un forum ( http://forum.zendy.ro ) se va deschide! IP: 195.225.59.8:7777. Va asteptam pe toti!
PS: Cautam staff atat pentru forum cat si in joc. Detalii la id de mess: petrethegreen

| DizzyEdy a răspuns:

Samp.diavola.ro e smecher

| CLUBARD a răspuns (pentru DizzyEdy):

Daca te rog imi zici adresa ip si toate cele

| Andreika19955 a răspuns:

HostName: [0.3x] Samp.OneGame.Ro - Am revenit
Address: samp.onegame.ro:7777
Players: 9 / 50
Ping: 49
Mode: OneGame GF ©2013
Map: San Andreas

E un server deschis nou asa ca va puteti cistiga leader si altele staff prietenos! Evente zilnic

| Meffix77 a răspuns:

Hostname: [0.3z]DevilZ RPG -/startlevel pentru începători.
Adress: rpg.devilz.ro:7777
Players: x/100
Ping: 14
Mode: Devil Zone RPG v2.0.3
Map: San Andreas