| Maryn_Andrey_1996 a întrebat:

SAlut TPU
Cine ma poate ajuta si pe mine : cine stie cum se face un server de counter strike (cu owner,co-owner,admin, slot helper ) dau funda

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Pentru mine e usor sa iti fac dar nu am timpul necesar.
Tu fa-ti serverul, iar eu iti arat cum se face alea cu owner, co-owner.

PS : Server inveti sa faci de aici :

http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html

DPS : Intra pe www.adresameaip.ro si zi-mi ce IP ai.

TPS : Lasa-mi id pe privat.

| Maryn_Andrey_1996 explică (pentru Jorah):

Adresa ip 46.108.136.153

| Maryn_Andrey_1996 explică (pentru Maryn_Andrey_1996):

Frate am incercat pe http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html dar degeaba nu am folderele complecte cu sunt in imaginile alea

| Jorah a răspuns (pentru Maryn_Andrey_1996):

Este foarte clar, fa exact ca in imagine + cand iti apare imaginea aia neagra de la program asteapta pana dispare singura!

| Maryn_Andrey_1996 explică (pentru Jorah):

Am asteptat
dar degeaba