| anonim_4396 a întrebat:

cine ma poate ajuta vreau sa-mi fac un server ftp prin filezilla si cand dau sa ma conectez zice asa
Status: Connecting to ********:2000.
Status: Connection established, waiting for welcome message...
Response:
Error: Could not connect to server
... si nu stiu ce sa fac ajutor cei care ma ajuta le dau O funda BIG BIG

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Depinde si ce program folosesti ca sa te conectezi la FTP..incerca sa folosesti total cmd sau winscp.

| AnoNim12226565 a răspuns (pentru DataSoft):

Am mai zis folosesc filezilla am router... si adica tot ce am incercat sa zicem sa fac un stub un virus sa ma conectez la altii nu merge... adica nu stiu ce are ip meu parcai blestemat