| PopesQ a întrebat:

cine poate sa mi ofere si mie niste sugestii de Metine, am jucat foarte multe private dar nu am gasit ce mi-a placut. Singurele cerinte sunt:
-lv maxim fie ca e 250 sau 105 sa fie atins foarte greu, nu toata lumea sa aiba lv maxim
-gen pvm medium-hard bazat pe farmat la metine, dar sa nu fie un metin la toata mapa sa stea 100 de insi cum e pe WOM
-Competentele P, G sa fie facute manual, dar nu exagerat de greu ca pe RO sau WOM
-fara modati sau 6/7
-24/24
Stiu ca am multe cerinte dar va rog ajutati-ma, ofer funda, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Reb a răspuns:

Http://www.metin2oldway.ro/
Server cu lvl max 99 pe care 17 playeri l-au atins :D

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Încearcă, poate este pe placul tău.
A, apropo, sunt ceva jucători cu level maxim. ( 20.. ) -.-
http://www.legonia.de

| ChaosSeed a răspuns:

Metin2International
Este tradus in limba romana, engleza si spaniola.
Drop:80%/Yang:150%/Exp:50%
Nivel Maxim:145
Servere:Server1-PVP/Server2-PVM
Nu sunt modati pe server. Tot ce cumperi din shop poti obtine si in joc.Staff foarte prietenos si bucuros sa ajute. Este plin de eventuri! Ocazional se schimba ratele la 350%. Are Auto-Login care iti si selecteaza caracterul dorit si te lanseaza direct in joc. Serverul este nou dar intr-o buna crestere! Fii printre primii pe server sa te poti da tare celor noi xD Iteme noi implementate. Vei primi atat cat muncesti! Serverul iti va asigura conditiile propice unui mediu linistit. Nu vei vedea idioti care se dau pe liber, skillurile le faci G si P de la NPC cu limita minima de nivel si yang.Iti promit,daca vrei un server pe care sa joci mai mult de o zi,iti poti ridica pretentiile pe cat de mult posibil,serverul ti le va multumi! Inca este in dezvoltare, deci vor sosi tot mai multe imbunatatiri. Toata lumea de pe server este prietenoasa (nu stiu cum de...)si vei simti ca te relaxezi jucandu.te, fara sa fie nevoie sa te certi cu nimeni. Sper ca ti.am fost de folos!