| F4T4L a întrebat:

Cine se joaca Metin2ro imi ziceti cu cat se vinde freza war lv 25 batic de frunte bej, sau ce se da in schimb la una?

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Pai si ce?
Poti ca sa mergi la rosii sa cumperi.
Si eu stiam ca la albastri e mai ieftin, la rosii erau cele mai amri preturi, emreu era asa la noi cel mai scump, veneau albastrii si gabenii si faceau o gramada de shopuri in regatu rosu ca vindeau tot.

6 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Cand jucam eu pe Gemini era intre 2.5kk-4kk.
Acuma nu stiu sigur insa cred ca a ramas tot cam asabig grin
In orice caz nu e peste 4kk...

| F4T4L explică (pentru Ovydiw):

Pe ce harta erai?

| Ovydiw a răspuns (pentru F4T4L):

Regat rosu.

| F4T4L explică (pentru Ovydiw):

Poi pe rosu tot e ieftin de numaalaughing eu sunt pe harta blu

| F4T4L explică (pentru Ovydiw):

Mersi ca acum ma duc acolo sa o vand

| Ovydiw a răspuns (pentru F4T4L):

Ok, Bafta!

| Ovydiw a răspuns (pentru F4T4L):

Pai si ce?
Poti ca sa mergi la rosii sa cumperi.
Si eu stiam ca la albastri e mai ieftin, la rosii erau cele mai amri preturi, emreu era asa la noi cel mai scump, veneau albastrii si gabenii si faceau o gramada de shopuri in regatu rosu ca vindeau tot.