| AlexMaI a întrebat:

cine stie niste jocuri cu inchisori si evadari din puscarie pentru PC. Funda pentru cel mai bun joc carwe merge.

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Prison Break:The Conspiracy, este jocul ideal pentru tine si in plus are si grafica frumoasa:
http://www.youtube.com/watch?v=sn79LMwEdsE

| AlexMaI explică (pentru javiga):

Sal da stiu da din pacate nu imi merge intra se face imaginea alba neagra dau click si apare o eroare.

3 răspunsuri:
| вσмвση3ℓ a răspuns:

Mai era un joc super rau de tot, tot asa evadai din inchisoare, ajuta-i si pe alti. Il caut acum k nu mai stiu cum se numeste sad

| SundMax a răspuns:

Freedom frights, Funda?