| xHoliday a întrebat:

Cine stie un Metin2 PvM-PvP sau PvM Easy in sa fie implementate armele si armurile BETA, Catacomba Diavolului,Blazing Purgatory, Dragonul Albastru, Generalul Yonghan, Vrajitoarea de Gheata si sa fac yang-ul nu usor oleaca mai greu dar sa pice bonusurile de exemplu: 10-15 sabie, 5-8 otrava, 10-20 diavol ETC! Levelul maxim vreau sa fie intre 105-125, armurile si armele beta sa fie cele mai bune de pe sv., NU VREAU SERVERE PvP! Sa cresti binisor.

1 răspuns:
| seedwow16 a răspuns:

Daca vrei doar sa te lupti incearca Metin2 Hummer, dar daca vrei sa faci nivele si sa cresti mai repede incearca Metin2Wars nu cresti chiar ata de repede este potrivit. Funda?