| Explosive97 a întrebat:

Salut,TPU vreau si eu un server fille pentru metin2 sa fie pvm nu ma intereseaza ce are la shop lvl maxim 105 127 250 255 nu cont da sa aiba armele si armurile beta implementate.
SERVER FILLE SA FIE >-----.vdi

10 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Nu stiu ce fel de server files vrei tu.
Gasesti o gramada de server files iar tu alegi care iti place ai un link mai jos.
Alegi cum vrei sa fie servarul cum iti place in functie de servarul ales are si cateva iteme noi Beta, 2012, 2013 in functie de servarul ales.
http://4metin.ro/serverfiles/

| Explosive97 explică (pentru Mihail2020):

AM vazut serverele astea dar voiam unu pe.vdi adica sa porneasca cu virtual box sau virtual pc si sa aiba sigur implementate armurile si armele beta.

Multumesc pentru raspuns!

| Mihail2020 a răspuns (pentru Explosive97):

Macar te-ai uitat sa vezi.
Astea era primul serverfiles daca dadeai pe el dar creca iti era lene vedeai ca era vdi.
http://4metin.ro/......47707.html
Era primul iar tu nici nu l-ai ales si mai sunt si altele tot vdi.
Ce ti-am dat era serverfiles Topicul 1 sunt reclame platite iar Topicul 2 sunt serverele files.
Daca te uitai vedeai dar cine sa se uite.

| Explosive97 explică (pentru Mihail2020):

Da l-am vazut si l-am descarcat dar nu mg deschiswinking

| Mihail2020 a răspuns:

Trebuie sal deschizi prin virtualbox eu l-am folosit si il stiu foarte bine.
Fisierele vdi sunt pentru mediu sau experti la crearea unui server de Metin2 nu pentru incepatori.
Ca oricine poate sa faca un server de Metin2 daca stii ce trebuie sa faci (Nu merge deschis ca nu stii sa-l deschizi prin virtualbox).
Uita-te la cateva tutoriale de pe net si poate inveti ceva ca vad cu vdi nu te descurci?

| Explosive97 explică (pentru Mihail2020):

L-am deschis pana la urma dupa ce am reinstalat virtual box acum daca ma poti ajuta cu un client de metin2 ce poate fi configurat sa vada armele si armurile beta

| Mihail2020 a răspuns:

Conteaza ce fel de client este el?
Ca nu stiu ce server files ai ales tu?

| Explosive97 explică:

Gata am gasit multumesc mult il voi deschide asta seara sau maine dimineata. http://eternitymt2.servegame.com
te astept

| Explosive97 explică:

De preferat sa vada pet urile mounturile arme armuri beta frizuri xateva arme din 2013 2014 si ceva arme mai vechi