| SomeRandomDude a întrebat:

Cine stie un server de metin 2 PVP fara hamachi fara mc Nu conteaza limba. Funda pentru cele mai bune raspunsuri! Multumesctongue

Răspuns Câştigător
| xDavidxX a răspuns:

Sall! uite eu iti recomand anticmt2 am zis la multi de el si nimeni nu sa plans are 3 servere 1-pvp 2-pvm 3pvm-pvp deci e super lvl max e 100 eu am deja lvl 100 te pot ajuta. armura cea ma ibuna este pose si arma triton am o gramada te pot ajuta eu joc pe pvp ma cheama Davidx big grin funda plzz

| SomeRandomDude explică (pentru xDavidxX):

Imi dai site-ul pls?

| xDavidxX a răspuns (pentru SomeRandomDude):

Scire pe google anticmt2

| SomeRandomDude explică (pentru xDavidxX):

Si de ce e of?straight face