| Cr1zZaThu a întrebat:

Cine stie un server metin2 PVP, dar usor, ceva de lenesi asa,
cu arme, armuri noi in magazinele negustorilor. ceva gen Hammer, dar nu vreau hammer vreau altceva!
Astept raspunsurile dumneavoastra!
Dau FUNDA! :*

5 răspunsuri:
| Pell a răspuns:

Http://www.hammerm2.com/ dar devii dependent

| Cr1zZaThu explică (pentru Pell):

Am zis sus ca nu vreau hammer, pentru ca nu ma pot conecta la server! tongue

| Pell a răspuns (pentru Cr1zZaThu):

Intra cu admin si merge apoi

| Cool_AnDu_1995 a răspuns:

Metin 2 xpm este tare evoluezi arme armuri si in v4 bga unu bug si cresti repede pana la lvl 250 eu am 250 si ma gasesti pe regatul albastru cu numele AnDu13 iti dau arme armuri bani
Funda plsbig grin

| Cool_AnDu_1995 a răspuns:

Incearca Metin 2 XPM am lvl 250 evoluezi usor si daca vrei iti dau eu arme si armuri
Ma gasesti regat albastru AnDu13
Funda plsbig grin