| Nicolae9989 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi Steam Wallet Hack free fara survey si sa mearga sau daca aveti voi sa-mi dati.

2 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Nu exista Steam Wallet hack functionabil.Ci doar fake-uri.

Vrei si tu Steam cu CS 1.6 si alte jocuri faine? Eu recomand sa cumperi de la: stefan_crime1@yahoo.com
Este ieftin si sigur.Are anunturi peste tot pe internet, doar daca il cautati pe google.E de incredere, a vandut multe si are reputatie. Eu voi mai cumpara de la el.

| Nicolae9989 explică (pentru wannabe):

Dar un link unde pot sa vad si eu ce jocuri are poti sa-mi dai?