| euandreieu a întrebat:

cine stie va rog sa ma ajute cei care nu stiu sa nu se bage, de la un timp am probleme cu Grant thef auto SA, cand il pornesc (apas pe icoana) imi apare aceasta eroare sau advertisment : Grand Thef Auto SA cannot find Audio card installed, si dupa ce dau ok nu porneste. Mentionez ca nu stiu din ce cauza nu mai am sunet va rog ajutativa!

Răspuns Câştigător
| sPec1aLxD a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi de tot! dupa care incearca sa il instalezi din nou. daca nici asa nu merge sa imi lasi un id

2 răspunsuri:
| TheAdytzu a răspuns:

E legat si de boxe ( care spuneai ca nu-ti merg ) deci eu propun sa-ti reinstalezi windowsu si sa instalezi din nou placa de sunet big grin