| Andreiflt66 a întrebat:

Cum dezarhivez?

Răspuns Câştigător
| PolBoss a răspuns:

Dai extract doar la una se vor dezarhiva toate.

9 răspunsuri:
| PolBoss a răspuns:

Ca sa dezarhivezi iti trebuie winrar sau 7zip, cand ai o arhiva dai click dreapta pe ea si dai extract here.

| sliferTM a răspuns:

PAi ca sa dezarhivezi ai nevoie de programul 7zip

| Nevastuic a răspuns:

Pai... apasa click dreapta pe arhiva si dai pe extract here(daca vrei sa dezarhivezi in locul unde ai arhiva)sau extract to (daca vrei sa dezarhivezi in alt fisier)! sUCCES
p.s Trebuie sa ai WinRar sau WinZip!

| evostrike25 a răspuns:

Ia-ti WinRar si il scoti din WinRar ( il iei si il pui pe deskop) sau dai extract to deskop. Funda?tongue

| Andreiflt66 explică (pentru evostrike25):

La care sa dau extract? Am multe WinRar arhive.

| PolBoss a răspuns (pentru Andreiflt66):

Dai extract doar la una se vor dezarhiva toate.

| Andreiflt66 explică:

Vreau sa instalez hulk si scrie:
1. Unrar
2. Burn the image
3.Install the game
4. Copy the cracked executable over from the Crack directory on the DVD to
your installation directory
5.Play the game

| PolBoss a răspuns (pentru Andreiflt66):

Dezarhivezi imaginea, o montezi cu daeomn tools, instalezi, Copy the cracked executable over from the Crack directory on the DVD

| Andreiflt66 explică:

Mersi

| rosu1990 a răspuns:

Cu win rar