| cosmi1986 a întrebat:

cum fac sa imi mearga train simulator 2013?

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Daca configuratia PC-ului este sub cerintele minime pentru joc, nu vei putea face nimic.
Daca indeplinesti conditiile (cerintele de sistem) si ai instalat jocul dar nu-ti ruleaza atunci poate fi o problme de la crack.

Bafta!

| cosmi1986 explică (pentru Magnifico):

Sal am un laptop HP, placa video 1 gb, procesor celeron cu doua nuclee, 3 gb rami si hard 350 gb.

| Magnifico a răspuns (pentru cosmi1986):

Scrie numele jocului aici http://systemrequirementslab.com/cyri

Fa testul asta pentru ca eu nu iti pot spune exact daca iti ruleaza sau nu, dar acest site poate.
Ar trebui sa iti ruleze totusi la 3 GB RAM, procesor Dual si placa video de 1 gb (problema e ca e inegrata). Daca nu poti incerca o versiune mai veche a jocului eu am avut Railworks Train Simulator 2012 si mi-a placut.

| cosmi1986 explică (pentru Magnifico):

Magnifico, trebuie sa iau unul iso?

| Magnifico a răspuns (pentru cosmi1986):

Ce format te descurci tu mai bine, cel mai usor este.exe (instalarea, setup-ul) trebuie doar sa dai dublu click si sa instalezi jocul.