| stangaionut a întrebat:

cum imi pot schimba numele in CS:GO?

4 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Daca ai CS:GO piratat il schimbi in optiuni.
Daca il ai pe Steam faci asa:
1.Deschizi Steam
2. Apesi pe Steam(se afla in coltul din stanga sus)si dai click pe Setari(Settings). Dupa dai click pe Prieteni(Friends) si iti apare acolo Nume Profil(Profile name). Dedesubt iti apare numele tau.Il stergi si scrii ce vrei si gata!

P.S Am scris cuvintele alae in paranteza in caz ca ai Steam-ul in limba engleza.

| adrian24418 a răspuns (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Eu il am piratat dar unde dau la setari?

| Lukas1994 a răspuns:

Aloha,trebuie sa-ti schimbi numele din steam, daca ai versiune piratata atunci nu stiu.

| Chiyran a răspuns:

Salut. Pentru schimbare nume în CS GO piratat, intra in folderul jocului, iar acolo vei găsii un fisier cu numele de "rev". Intra in el si cauta "player name=numele tau" fără ghilimele. Apoi dai save si gata.