| CuRRaJ a întrebat:

cum pot baga in gta san andreas masini noi.

Răspuns Câştigător
| Andrey3oo7 a răspuns:

Eu acum iti voi spune cum poti baga skinuri.
In primul rand ai nevoie de un program "IMGTool".
Dupa ce l-ai descarcat du-te pe Google si scrie GTAInside.com Cauta sectiune GTA San Andreas la Cars. Si acolo ai o sumedenie de nume de masini. Alegi una de acolo care iti place, descarci si salvezi unde vrei. Deschizi IMGTool si dai sa se deschide de la File gta3.img. deschizi arhiva care ai descarcat-o de pe GTAInside.com si le pui pe Desktop cele doua fisiere care au ".dll" si ".txd" ca sa fie mai usor. Acum de la IMGTool dai la Edit, Find si scrii numele masini de pe desktop (ex. infernus.dll & infernus.txd) dupa care dai la Commands si dai Replace si dai la fiecare dintre ele formatul corespunzator ("dll cu dll" si "txd cu txd"). Dupa accea tot de la Commands dai Rebuild Archive, astepti un pic pana se termina si e gata. Deschizi GTA si cauti Infernus sau cel putin masina noua.

Recomandat e sa pui un numar mic (10, 11 cel putin) fiindca jocul va incepe sa faca figure ( ai sa vezi daca vei umple)

Enjoywinking

| CuRRaJ explică (pentru Andrey3oo7):

Mersi mult!winking

| Andrey3oo7 a răspuns (pentru CuRRaJ):

Npc frate
winking