| Dan9602 a întrebat:

Cum pot pune aceeasi melodie pe toate slide-urile de la un Power Point, sa ruleze de la primul pana la ultimul slide fara sa se opreasca melodia.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Dupa ce termini prezentarea, te intorci la primul slide si dai click pe el, apoi mergi la DESIGN, apoi SLIDE TRANSITION si la SOUND dai click si ultima chestie este OTHER SOUND, click si iti alegi melodia din calculator ( trebuie sa fie.wav, nu merge.mp3 sau altceva. Daca ai melodia mp3, gasesti pe google site-uri unde iti transforma mp3 in wav ), apoi salvezi.