| BmwKing2012 a întrebat:

Salut,TPU! Cum pot sa fac Nfs World sa nu fie pe tot ecranul?
Astept raspuns cel mai rapis raspuns Priemeste Funda dar trebuie sa fie si corect.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Stralis a răspuns:

Pai cand joci acolo sus ai niste cum se numesc aaa... acolo unde dai la casuta aia de intri nu stiu unde. Ok acolo ai ceva de settings intri acolo si dai la graphic sau ce scrie si dai Windowed nu Fullscreen sau daca nu ai acolo settings ai in SafeHouse. Funda?

| BmwKing2012 explică:

MA duc acum pe nfs world si o sa vad daca este corect iti dau funda.

| BmwKing2012 explică:

1)Nu a fost corect raspunsul.
2)Nu am inteles nimic
3)Nici nu a fost cum ai zis
4)No Primeste Funda