| Deutza4747 a întrebat:

FUNDITA! Imi puteti spune va rog ce sa fac ca sa nu mai fiu membru junior cand vreau sa votez pe cei care au raspuns la intrebarile mele imi spune ca statusul de membru junior nu-mi permite sa votez... Cel care da cel mai rapis raspuns (si corect)va primi FUNDITAhappyMultumesc!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Este simplu. Un membru junior devine senior atunci când are 100 de răspunsuri sau mai mult și 10 zile de activitate pe site. Altă modalitate de a deveni user Senior nu există.

Citește ultimele două postări de pe blog ca să te lămurești.

Baftă

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Pentru a devenii membru "senior", trebuie să ai 100 de răspunsuri.Aşa că nu vei devenii prea curând, dacă nu răspunzi la întrebări să faci 100 de răspunsuri.Baftă!

| Tweetymrrr a răspuns:

Trebuie să ai minim 100 de răspunsuri aprobate.happy

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ca sa devii membru senior trebuie sa fi raspuns la minim 100 de intrebari, deci, ajuta 100 de persoane cu raspunsurile tale si vei promova.