| Alexandrusbrn a întrebat:

Cum pot sa imi schimb sistemul pe 64 de biti?

4 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, descaraca-ti un windows ce ruleaza pe 64 de biti. Pentru a putea instala un windows pe 64 biti ai nevoie de minim 3gb ram nu 4.

| KeNNT3D a răspuns:

Salut, instalezi alt Windows cu 64 biti.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Mai intai foloseste un progam gen SIWPortable ca sa afli cat Ram ai si ce placa de baza ai.Treubuie sa ai cel putin 4 GB de RAM si trebuie sa cauti pe net numele placi de baza.Citeste desprea ea si vei gasi daca sustine sau nu 64 de biti.Fa asta si cu procesorul. Daca totul e ok instaleaza windows de 64 bit si bucurate de jocuri.

| CHECK a răspuns:

Simplu iatu un windows pe 64 biti.dar ai grija daca iti rezista sistemul