| anonim_4396 a întrebat:

cum pot seta jocul FIFA 10 in modul Windows Mode (sa fie jocul cu rezolutia mai mica), adica... sa NU fie pe fullscreen.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai mica rezolutie este 800x600 parca... restul sunt doar cu 1000 si ceva.

| richardetcc a răspuns:

Salut.

Dai și tu, la obțion, apoi cred ca este rezoluțion, și micșorezi, depinde daca este 600x800 bagă 570x770, si o să o ai mai mică. Baftă.

| anonim_4396 explică (pentru richardetcc):

Am aflat... este ceva de pus în Notepad și adăugat notepad-ul cu acele detalii scrise în folder-ul jocului FIFA 10 și jocul devine Windowed Mode. Dar îți dau fundă pentru că ai răspuns.