| catalino200 a întrebat:

Cum se poate folosi switchbot pe metin2NB(Metin2 New-Battle). Cand il injectez (Adica inainte sa-mi apara fereastra sa aleg limba) ma scoate afara din metin.Ce ii pot face sa mearga? Multumesc.

6 răspunsuri:
| Marian_Apavaloaie_1994 a răspuns:

Da id de mess sau skype

| TinK0de a răspuns (pentru Marian_Apavaloaie_1994):

Ma poti ajuta si pe mine, am acceasi problema

| Marian_Apavaloaie_1994 a răspuns (pentru TinK0de):

Pai lasati id de skype sau mess si spuneti-mi acolo cam ce va apare sau ce si cum... si vedem

| TinK0de a răspuns (pentru Marian_Apavaloaie_1994):

Vasipopescu@yahoo.com id de messhappy sper ca ma poti ajuta

| Sharkyyy a răspuns:

Si eu vreau sa aflu ...deci cine stie poate ne spune si nou! Multumesc

| TinK0de a răspuns (pentru Sharkyyy):

Scrie pe net switchbot metin2 v1.1 si o sa apara un hack numit logininfo.py si il injectezi cu python...dar daca nu te descarci lasa id-ul tau si te ajut