| anonim_4396 a întrebat:

cum v-am spus ca am sa revin in legatura cu metin2 se pare ca am revenit aceeasi problema consta in faptul de a te "lasa" de ce sa te lasi? de fumat? de baut? de droguri? etc. niciuna... de metin2! e clar raspunsul CUM SA MA LAS DE METIN2? Este intrebarea a mii de persoane, copii, adolescenti si chiar persoane in varsta DAR BINEINTELES CA ESTE SI INTREBAREA MEA joc metin2 de 3 ani Incerc sa ma las si sa ma apropii de prieteni am dezinstalat respectivul joc (metin2) si a doua zi in reinstalez Nu este o metoda favorabila deoarece dauneaza inclusiv PC-ULUI tau dar si desigur tie stiti toata lumea ca este un joc care te afecteaza pshiologic in punct de vedere intelectual dar si mental devi mai slab numai ai pofta de mancare practic esti preocupat cu jocul. INTREBARE:CUM SA MA LAS DE METIN2?

2 răspunsuri:
| lKopilasFaraNasl a răspuns:

Asta chiar nu am putut. am explicat ca degeaba il sterg contul si metinu si il reinstalez simi fac alt cont

| BlackStar17 a răspuns:

Vinde-ti toate itemele de pe el, fa in asa fel incat sa iti baneze contul si sterge-l de tot din pc