| FyZz a întrebat:

Dati-mi si mie un site de unde pot descarca minecraft. Si cum bag optifine pe el? De preferat 1.7.2

Răspuns Câştigător
| IHATEDARK a răspuns:

Buna te pot ajuta eu adauga pe Skype Denisspack5 si iti voi da MC cu toate versiunile + are instalat deodata forge si optifine pe versiunile 1.7.2,1.7.4,1.6.2,1.6.4,1.5.2
daca vrei te voi ajutaa si cu server am un server dar ca sa te conectezi iti trebuie Hamachi dar poti fi admin ca cautam un grad.
Bafta nu uita sa ma adaugi! P.S:Acolo reclamele sunt pe rusa dar nu iti folosesc reclamele

| FyZz explică (pentru IHATEDARK):

Mersi. Acum am sa te adaug!

1 răspuns: