| MikYMous3 a întrebat:

dati-mi un mt2 PVP romanesc! nu hammer/light/european Pentru mai multa sansa de FUNDA Mai Multe Mt2! FundaVOT!

8 răspunsuri:
| MikYMous3 explică (pentru zKw):

Ce rate are? si in cat timp fac lv maxim? dar itemelee se fac usor?

| zKw a răspuns:

Itemele se fac usor. pose cu fum, iteme 2012 super, lvl max e 127 si il faci in mapa speciala rate is bune 400%

| νισяєℓ a răspuns:

Metin2 Epical, Steel, Cora, Shadow, Explossive... cam atat tin minte.

| anonim238907 a răspuns:

Metin2 United
Metin2 Fun
Metin2 Tim
Metin2 Mondial
Metin2 Yoneis
Metin2 Gx
Funda?

| MikYMous3 explică (pentru anonim238907):

Le-am jucat pe toate diin lista ta

| MikYMous3 explică (pentru anonim238907):

Apropo ce rate are FUN?

| anonim238907 a răspuns (pentru MikYMous3):

Nu mai stiu sigur ca nu am mai jucat de mult... cred ca 800 la toate