| LeWildWhiteNiqqa a întrebat:

de 1luna testez pe jocuri de ma ia dracu.
nu mai stiu ce sa joc.
eu joc numai MultiPlayer.
Jocurile care le-am incercat si m-am plictisit de ele:

Rift
PocketLegends
ArcaneLegends
NeverWinter
RunesOfMagic
Tera-Rising
Tribes Ascend
MineCraft
Warframe
MicroVolts
Renaissance Heroes
LeagueOfLegends
TeamFortress 2
PlanetSide 2
ArcticCombat
Shaiya
Dota2
NFS World.
Jade Dynasty
Forsaken World
RaideZ si cam toate jocurile de la PerfectWorld in afara de BlackLight Retribution

Asa, daca stiti altele, imi spuneti va rog? mor de plictiseala

Răspuns Câştigător
| Psycho777 a răspuns:

Crysis 3 & 2
Far Cry 3
Battlefield 3
Call of duty: black ops 2, black ops, mw3 etc. [toata seria]
GTA 4 multiplayer.
Test Drive Unlimited 2.
Cam atat stiu deocamdata. funda?

6 răspunsuri:
| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Mie imi place jade dynasty

| megacozonnac a răspuns:

Cal of duty 4 mp, Battlefield 4(pentru pc mai bun), Battlefield bad company 2, gta samp, Frontline fuel of war, Arctic combat(e free pe steam), terraria.

| LeWildWhiteNiqqa explică (pentru megacozonnac):

ArcticCombat e pe lista.
sa mor eu, nu gasesc niciun joc mai calumea de care sa nu ma plictisesc.
Lasati CoD si BF pentru ca trebuie sa-l cumpar intai pentru a juca. si momentan strng bani pentru BO2

| megacozonnac a răspuns:

Incearca si Ava(Alliance of valiant arms)
e tot free pe steam.

| 0nlY0lly a răspuns:

Am eu niste jocuri:Counter-Strike, Call of Duty modern warfare 2, 3 Crisys Need For Speed Carbon(te conectezi la ea nation), nfs HP nfs the run driver san francisco si cam atat... fundita!

| LeWildWhiteNiqqa explică (pentru 0nlY0lly):

Nu-s genul meu.
si de la Call Of Duty, ce-mi place e BO2.
momentan strang banutzi.