| Marius47 a întrebat:

De 3 luni eu nu mai pot instala google chrome... Deci downloadez google chrome dau pe el sa se instaleze si la prima parte pe la jumate dispare fereastra aceea. Am windows XP si inainte am avut toto windows XP acelasi tip si inainte mergea darfusesem nevoit sa reinstalez windowsu pentru ca aveam probleme nu mai puteam porni nici un program etc... intre timp am mai instalat din nou windowsu si acelasi lucru daca puteti sa ma ajutati si pe mine va rog

4 răspunsuri:
| ionut15mihai a răspuns:

.Trebuie sa-ti reinstalezi windosul.Si mie mi s-a intamplat daca poti incearca sa-ti instalezi windos 7 dar e bine si daca til reinstalezi si pe asta.Succes.

| Marius47 explică (pentru ionut15mihai):

Nu am componentele necesare la PC pentru a instala windows 7 si windowsu xp il am mai reinstalat de vreo 3-4 ori pana acu si nimic...

| ionut15mihai a răspuns (pentru Marius47):

Atunci,imi pare rau nu stiu cum pot sa te ajut sad.Dar poti intreba si tu pe cineva care sa pricepe mai bine la calculatoare. Oricum succes.

| Marius47 explică (pentru ionut15mihai):

Pai poate voi incerca alt windows mai exact eu acu am windows xp sudsnt 2012 si voi incerca profesional ar poate voi vorbi cu finul meu ca el se pricepe foarte bine la pc