| RAULMarian0809 a întrebat:

De cateva saptamani mi-am cumparat fifa 17. Am inceput un player career mode cu SSC Anderlecht iar apoi m-am transferat la FC Shalke 04 iar de atunci am primit o singura oferta de transfer unde am apasat din greseala pe stall. Joc la Shalke de 5 sezoane si tot nu imi vine nici-o oferta. Am 86 rating si valorez 52 mil. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| BogdanJo06 a răspuns:

Am si eu o intrebare ca si eu am cariera, daca nu ceri sa fi pus pe lista de transferuri nu vei primi oferte niciiodata?