| zBogDDy a întrebat:

de cateva zile mi-am cumparat jocu:Test Driver Unlimited 2, mi-am facut cam tot ce-mi trebuie, am 2 case vreo 4 masini, dar faza e ca nu stiu cum sa dau la garaj sau la casa sa imi iau alta masina, un pic de ajutor daca stie careva va rog.Dau Funda...

Răspuns Câştigător
| neverwinter a răspuns:

Uita-te pe harta si sti ca acolo sus is niste preferinte de cautare., dai pe una dintre ele(nu mai stiu sigur care) si vezi ca pe una din iconitele de pe harta scrie home sau garage.