| costy20 a întrebat:

Am o mare problema in gta 5 online, mai exact la masini. mi-am cumparat o casa si un garaj si m-am apucat sa tunez masini de pe strada si sa le bag in garaj, pana aici totul bune si frumoase, dar cand ies cu masina din garaj si se distruge imi dispare complet si cand sun la mutual insurance ( sau cum so numi ) imi spune sa revin mai tarziu. stiti care e problema?

5 răspunsuri:
| fear1234567 a răspuns:

Ai cumparat jocul sau e piratat?(xbox, ps3?)

| fear1234567 a răspuns:

Incearca sa nu salvezi mapa cu garajul gol..adica,cand salvezi ce ai jucat verifica daca ai masina care o vrei in garaj

| Ionut_Ionut_1995_isT3 a răspuns (pentru fear1234567):

Cum fac si eu gta 5 online ca mi-am luat ps3 si gta 5 si nu stiu cum sa il fac online poti sa ma ajuti si pe mine

| Badea_Valentyn_1998 a răspuns:

Ba copchile masinile trebuie cumparate ca sa fie in garajul tau