| tudor4ever a întrebat:

De catva timp de cand ma joc SAMP dupa ce ma joc 5 minute mi se opreste laptopul(am un laptop destul de performant, va zic despre el daca trebuie) si daca intru din nou sa joc mi se opreste si mai repede, iar de curand am inceput sa am aceasta problema si la celelalte jocuri.Este cumva din cauza ca laptopul se incalzeste prea rau? Daca nu, atunci spuneti-mi de ce.

Răspuns Câştigător
| Ciocanciprian12 a răspuns:

Da este din cauza calduri iti recomanda un coler pentru laptop pe care il bagi unde se baga si mouse-ul asa nu ti se va mai inchide pc

1 răspuns:
| Ciocanciprian12 a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat...