| toteusunt a întrebat:

De curand mi-am cumparat un laptop, mai exact Hp mini.
Problema e ca se incalzeste destul de repede. E vreo problema cu el sau se poate defecta ceva din aceasta cauza?
mersi, dau fundita :*

6 răspunsuri:
| camionagiull a răspuns:

Mai adauga vintelator sau verifica daca are vintalatoare daca nare adauga tongue daca are spatiusmug

| Zady a răspuns:

Mai itnai verifica daca merge coolerul si apoi incearca sa mergi cu el la vreun service

| FreeStyle_6834 a răspuns:

O sa crezi ca sunt un timpit dar cea mai eficienta metoda este sa il duci la vulcanizare si il sufli, adica bagi aer prin el vreo cinci minute, cind mi-a zis un prieteni faceam o criza de ris dar dupe ce totusi am incercat am observat ca HP-ul meu aproape ca nu se incalzeste, incearca, merge garantat, e controlat de mine!rolling on the floorsper ca te-am ajutat.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Hp am avut si eu si toate aau problema asta.sunt bune dar se incing.eu foloseam un cooler pe care il tineam sub el.iti recomand daca vrei sa aiba viata lunga laptopul tau:*sper ca ti-am fost de ajutor.Eu acum am un Dell Studio. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0 dar al meu e personalizat.si sunt destul de multumita de el

| LoveAngel223 a răspuns:

Si eu am Hp Pavilion dv4000 si el se incalzeste ff tare dar i-am dat la baterie pe minim si l-am dus la un specialist si a dat cu un spray la ventilator si s-a rezolvat asa sunt laptopurile mai ales Hp deoarece sunt ff destepte. Funda? APP. poti sa cumperi acel spray este vreo 20 de lei

| Mihai_2777 a răspuns:

Mda si eu am Hp si tot asa se incalzeste ca naiba nu mai pot pune mana pe spate il am din 2008 si sa adus asa pana acum hard de 320g si acumulatoru care si ala se incalzeste de numa...