| Miorlea a întrebat:

De ce imi da crash la The Forest si de ce nu mi se incarca scre mereu update... Pot sa intru in joc dar imi da crash! Ajutati-ma va rog! Repede

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Daca jocul este cumparat oficial de tine, asigura-te ca indeplinesti cerintele minime de sistem: http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=7854&game=The%20Forest Daca le indeplinesti, s-ar putea sa fie ori de la pc-ul tau (de la drivere, windows) ori de la joc. Daca jocul este piratat, este ceva la ordinea zilei sa aiba jocurile probleme. Daca iti place atat de mult jocul, cea mai buna solutie ar fi sa-l cumperi. Funda?