| seby00 a întrebat:

De ce la toate jocurile nu imi da ecranul full screen ci mi-l da foarte mic, dau funda daca ma ajutati, FAST!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Intra in setarile jocului (la OPTION) clic pe video si seteaza : ex :1280x720 sau oricum numai sa fie mai mare de 1000, apoi poate ai sa vezi full screen, bifeaza-l -NU exista asta la toate jocurile dar cel cu rezolutia DA asa ca se poate face! Bafta!

| seby00 explică (pentru lpavel):

Asa am dat eu dar nu e total full screen

| lpavel a răspuns (pentru seby00):

Daca ai dat la rezolutia cea mai mare si nu e full screen atunci vezi sa ai si monitorul la o asa rezolutie, mai vezi daca are jocul caseta de full screen, bifeaza-l, daca toate astea ai facut si nu merge full atunci este de la joc, nu o sa mearga... Bafta!