| ThinkDifferent a întrebat:

De ce nu pot sa mut la Counter Strike modul OpennGL?
Eu mi-am schimbat windowsul de la asta e problema? Cand avea celalalt windows mergea pe OpenGL dar pe asta nu! Am windows xp.Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Viorel1995 a răspuns:

Salut, problema ar putea fii pe cati biti merge windowsul tau, daca ar fi pe 34 bit ar trebui sa mearga sa muti pe OpenGl.Acuma depinde si ce fel de cs ai.Eu iti recomand Cs carbon V1.2 e ft bun merge pe OpenGl si are skinuri dragute, uite si aici url-ul de unde sa-l descarci http://kat.ph/counter-strike-1-6-carbon-v1-2-final-t4143464.html.Sper ca tia-m fost de ajutor. Funda? :D